Відносини — депозит із найвищими відсотками
Дорослі люди усілякими дурницями не займаються. Вони працюють, вкладають кошти і час у нерухомість, бізнес, саморозвиток і найголовніше — у дітей.

Ми хочемо дати дітям тільки найкраще. Коли народжується маленьке створіння, весь світ змінює свою орбіту. Тепер він крутиться навколо цього трикілограмового клубочка. Правильне годування, правильне виховання, безліч книг і роздумів, як зробити їхнє дитинство найкращим. От тільки ми так старанно пірнаємо у батьківство, що не помічаємо тривожний тріскіт фундаменту — відносин між Мамою і Татом.

Адже відтепер немає часу на пустощі — ви ж дорослі поважні люди! Все менше розмов про ваші почуття, і майже зникають грайливі залицяння. Еротичні смс «хочу тебе» змінюються на «купи хліба і памперсів». А найбільший оргазм ви отримуєте від додаткової години сну, а не шаленого сексу.

І що? Всі ж так живуть. Так правильно. Трошки потерпіти, і все налагодиться. Місяці складаються у роки і ви звикаєте не звертати одне на одного увагу. Вже і забулось, що таке пристрасть. У кращому випадку ви стаєте хорошими партнерами і батьками, але не коханцями. У гіршому — таємно шукаєте пригод за межами сім'ї.

Та чи будуть діти щасливі, якщо Мама з Татом неблизькі? Кажуть, що як би ви старанно і продумано не виховували малюків, вони все будуть повторювати за вашими реальними вчинками. Якщо у нас буде міцна сім'я, то і у дітей є всі шанси побудувати таку ж щасливу родину.

Виходить, що ми просто мусимо бути щасливими заради світлого майбутнього своїх дітей. Отже, робота над відносинами є не менш важливою, ніж здобування матеріальних благ і турбота про дітей. Вкладання у це грошей і часу окуповується сторицею.

Якщо ви періодично залишатимете дітей на няню/бабцю/подругу і хоча б на годину-дві втікатимете на побачення — результат буде вражаючим.

Ніколи не шкодуйте на це ні грошей, ані часу. Можливо, вас почнуть дратувати запитання: навіщо платити няні чи давати космічну суму за готель, якщо є рідна спальня? А хоча б тому, що вдома ви завжди мусите бути тихенько, щоб не налякати дітей за стінкою. Плюс, доки діти повлягаються, то залишається єдине бажання — заснути. А тут хтось про якийсь секс говорив? Та ну його, перенесемо на завтра.

І необов'язково займатись коханням на кожному побаченні. Досить просто побути вдвох і поговорити про ваші стосунки, а не про домашні клопоти. Сходіть на каву/вино. Поїдьте до лісу. Згадайте місця, де ви зустрічались до весілля, і просто цілуйтесь до заніміння губ. Стрибайте в машину і їдьте у темні закапелки міста. Це дуже збуджує — виїжджати з такого місця, поправляючи на собі одяг, і спостерігати інші машини із запрілими вікнами. От тільки в тих автомобілях швидше за все коханці, а ви — з рідним чоловіком. Погодьтесь, у цьому є щось ще більш розпусне.

І повірте, за ті кілька годин із вашими дітьми нічого не станеться. Вони не відчують себе недолюбленими чи недоглянутими. Ви повернетесь додому та із здивуванням побачите, що вони гарненько собі проводили час без вас. Притулите їх до своїх грудей. Адже тепер, коли ви з чоловіком так підзарядились коханням, то зможете з іще більшою силою дарувати його дітям.

Дозвольте собі бути щасливими. Хоча б заради дітей!


Ірина Клекіт. Листопад 2017
Made on
Tilda