Таємні фантазії
Що вас збуджує? Що робить дихання глибшим, а серцебиття швидшим? Від чого шкіра вкривається мурашками? Що достатньо лише уявити і все — зіниці вже розширені, а внизу живота розливається тепло? Це наші маленькі потаємні фантазії.

У нас ще люблять використовувати таке слово — «збочення».

Одразу забарвлюючи наші бажання у хворобливий відтінок. І щойно ми розуміємо, що чимось відрізняємось від загальноприйнятих сексуальних норм, стає соромно.

Я багато років думала, що мої фантазії це щось нездорове. Зрештою, вся література і кінематограф, які мені траплялись на очі, підтверджували: БДСМ — це найгірше збочення. Навіть найближчому і найріднішому Дереку я змогла відкрити своє сексуальне уподобання тільки після кількох років спільного життя.

А він теж не одразу мені сказав, чому так любить, щоб я вдягала спіднички. Річ була не у них, а в колготах. На мого чоловіка жіночі ніжки, обтягнені прозорими колготами, спрацьовують, як кінська доза віагри. А загальноприйняті стандарти сексуальності — еротичні корсети і червоні губи, для Дерека пшик. Абсолютно не збуджує.

Мій коханець Юра любив ходити взагалі без білизни і мене просив відмовлятись від трусиків. У той період я добряче економила на білизні.
Ріко любить вимащуватись кремами — так, щоб під час сексу між тілами аж хлюпало.
Моя подруга може завестись тільки від одного запаху незнайомого мужчини…

Скільки людей — стільки і різновидів фантазій. Кожен із нас унікальний, то чому наші сексуальні уподобання мають бути універсальними?Іспанський фільм «Секрети сексу та любові» (Kiki, el amor se hace) саме про це — про еротичні уподобання. А ще він про відвертість, прийняття і любов. У легкій грайливій формі стрічка розповідає історії різних пар. Про те, як вони відкривали свої сексуальні уподобання і як втілювали їх. Навіть дуже незвичайні. Та найважливіше — як вони ділились фантазіями зі своїми коханими!

Мене дуже зачепила історія Алекса і Наталії. Як він, почувши, що саме її збуджує, спершу був шокований. А згодом доклав максимум зусиль, щоб втілити шалену мрію коханої. Чи ж це не справжня любов?
От чи багатьом із нас вистачає мужності зізнатись у своїх фантазіях? Страшно ж. Ще подумають про нас — «фу, збоченка/ець!». Грюкнуть дверима і наше ліжко взагалі опустіє. А якщо ні? А якщо не лише вислухає, а ще й підтримає? Тоді фантазії стануть реальністю. Наскільки яскравішим стане сексуальне життя, і наскільки ближчими ви будете з коханою людиною!
Тож ризикуйте, кохайте, фантазуйте, шалійте!

І фільм подивіться разом з коханими, обійнявшись. До речі! У стрічці просто неймовірна палітра сексуальних уподобань. Може, якраз підгледите котресь із його/її фантазій. Просто міцно притуліться. Якщо на котрусь із сцен у фільмі у вашого коханого/ної загупало серце — бінго!
Ви тепер знаєте, чим здивувати. Залишиться тільки перейти до втілення найпотаємнішої мрії у життя.
Iryna Klekit, вересень 2017
Made on
Tilda