Тест-драйв чарівного тампону
Бувають такі дні, що локація для сексу схожа на місце злочину. Спершу крики, стогони а потім криваві сліди на всіх поверхнях. І замість того аби муркотіти та відпочивати по оргазмах, ми перемо, відтираємо, миємо.

А я ж лінива особа. Прибирати не люблю. Тому, коли побачила рекламу тампонів для сексу під час місячних, купила при першій же нагоді.

За 150 грн мені видали невеличку коробочку з трьома тампонами. На вигляд звичайна кухонна губка вирізана в формі сердечка з невеликим отвором в ширшому кінці і трохи ароматизована. Кожен тампон додатково запакований в окрему герметичну упаковку. Реклама обіцяє до 6–8 годин добросовісної дії. Тож коробки має вистарчити на три побачення.

Я гарненько вмилась, причепурилась і як на інструкції, тримаючи палець в тому отворі, запхала тампон тоншим кінцем у піхву так, щоб він повністю всередині сховався.

Тест-драйв чарівного тампону проходив у автомобілі зі світлим салоном. Оральний вступ пройшов на ура. Павло подумав, що місячних і нема. Під час проникнення ту губку він і не відчув.

Загалом дві години активних фізичних вправ минули майже чисто. Де-не-де залишились ледь рожеві плямки. Та на довший секс довелось би все ж повторити процедуру: душ і свіжий тампон. Бо під час фрікцій тампон був заштовханий в найглибший куточок за шийкою матки, а отже далі добросовісно відловлювати виділення він не міг.

Інструкція пропонує витягувати тампон так як і вставляти — за допомогою отвору в ширшому кінці. Але знайти той отвір в зіжмаканій та наляканій губці, що забилась в найдальшому кутку піхви, майже неможливо. Тому я просто двома пальцями потягнула за край. Під час цієї розстиковки відбувся «емоцій вибух» даного тампону. Він не стримав все те, що накопилось у нього в душІ — ноги та підлога стали яскраво-червоного кольору. Тому витягувати його краще все ж у ванні чи душі.

Порада для дівчат, що бояться не знайти використаний тампон у своїх глибинах: присядьте, так ніби гопнік котрий лузає насіння на подвір'ї, тоді піхва стає меншою і все легко дістається.

Мій підсумок. Ця губка не робить секс під час місячних стовідсотково чистим, але набагато комфортнішим — факт. Користуватись буду і далі.
Iryna Klekit. Серпень 2018
Made on
Tilda