Семикратний тест-драйв
Ох і натестувалась я! Як згадаю про той вечір так і розтікаюсь у блаженній посмішці. В те побачення відбулось особливе «вперше». Але це надто гаряча історія. Як почну вам розказувати, то загублюсь в емоціях і геть забуду задля чого я вас за цим текстом зібрала.

Зараз же я хочу розказати про цікаву коробку — компактний набір основних елементів для початківців у БДСМ і не тільки. Від магазину https://50ottenkov.com.ua/ Саме предмети із коробки і стануть головними героями тієї прожитої, але ще ненаписаної гарячої історії. Ну от, знову усміхаюсь і думки плутаються. Все! Зібралась! Пишу.

Коробка має назву: «Dark Desire Fifty Shades Darker Official Collection» а в ній сім предметів. Навчена досвідом я розпакувала коробку ще перед побаченням і підготувалась підключати гаджети до зарядок, або шукати батарейки. Якою ж була моя радість, коли побачила, що все вже працює і навіть додаткові батарейки є. Ніби дрібниця, але яка ж важлива. Також сподобалось, що кожен елемент був запакований в індивідуальний герметичний пакетик.

Йдемо по порядку:
1. Маска. Подвійна гумка — зручно, не дає сповзти в процесі на ніс. М'яка ніжна підкладка.

2. Спеціальний скотч для зв'язування. Пам'ятаєте, якось я розказувала про невдалі експерименти із звичайним будівельним скотчем? Тоді я ще десь тиждень носила на шкірі сліди як від опіків. Так от, скотч має бути правильним. Він повинен клеїтись не до тіла, а сам до себе. В цьому наборі був такий як треба. От тільки Коханий, на завершення, його все ж порвав від сили емоцій.

3. Міні-шльопалка (spanking-paddle). З однієї сторони гладка тканина, з другої — легка фактура шкіри. Ух, яка міцна! Цього разу я тримала її в руках. І хотілось, щоб вона все ж була трішечки м'якшою.

4. Еластичне Вібро-кільце. Вдягається мужчині на пеніс і стягується вниз — до самої основи. А тоді натискаєте маленьку кнопочку і вйо! Вібрація передається і на клітор, і на пеніс одночасно. Вперше такий гаджет випробовували. Дуже цікаві відчуття. Потім ми загубили це кільце десь в номері готелю. І Павло — чоловік, котрий досі соромиться купувати презервативи, САМ подзвонив власниці готелю і попросив знайти та повернути ;-) Але кільця так і не знайшли, тож і на фото його немає.

5. Вібро-куля. Спершу я глянула на неї недовірливо. Ну куди її? Маленька, хоч і досить потужньо вібрує. Але трохи фантазії і….

6. Анальний корок, товщиною як мій великий палець і цікавої вигнутої форми. Власне корок і наштовхнув мене на ідею особливого сценарію вечору. Такий вигин дуже підходить саме для чоловіків. Адже у них є не менш чутливий за пеніс орган — простата. При правильній її стимуляції можна отримати особливе задоволення. В певний момент я взяла вібро-кулю і приклала її до основи вже задіяного корку. Ох, яка ж була гарна реакція. Ммм…

7. І останній предмет у коробці — чорний шнурок для зв'язувань. От його протестувати ми якось і не встигли. Каюсь =)

А тепер найкраща новина. Якщо ви чемно дочитали все до цього місця, то знайте, ви отримуєте подарунок — 10% в магазині https://50ottenkov.com.ua/ на весь асортимент. Вистарчить тільки вписати промокод KLEKIT
Тепер ви можете і собі купити цю коробку для гарячого вечору.

Iryna Klekit. Січень 2019
Made on
Tilda