Поважні підлітки
Ми з Дереком вже давно разом. Страшно подумати — 18 з гаком років. У нас на двох десятки коханців і шалений досвід у ліжку. Ми вже навіть увійшли в той період життя, коли нас сміливо можна назвати дорослими і поважними людьми. Стабільна хороша робота, двійко дітей, більш-менш достаток, з'являються перші зморшки та дрібні вікові болячки. Здавалося б, саме час із лінивою мудрістю споглядати на молодь і казати: «Ох, це нове покоління!».

Та іноді ми скидаємо з себе маски дорослих людей і випускаємо на волю внутрішніх юних шаленців.

Якось, залишивши дітей на друзів, ми пішли швендяти містом. Літній вечір густішав, ліхтарі золотистими променями перетворювали сутінок на мерехтливе мереживо. Ми блукали вулицями, взявшись за руки. Спостерігали, як все довкола змінюється та оживає.

Перехожих зі стурбованими обличчями ставало все менше. Грайливі зграйки дівчат у коротких спідничках пробігали повз нас, залишаючи звабливий аромат парфумів. Юнаки, збившись у компанії, виходили на амурні полювання. На вулиці щедро виливалась музика та сміх із барів і клубів. Місто починало закручувати нові історії. Для когось ця ніч принесе похмілля, а комусь незабутню пригоду і знайомства. Гра почалась.

Ми з Дереком йшли через цей театр із безліччю спектаклів і вдихали легкий аромат авантюризму та розпусти. Ця атмосфера п'янила. А може, справа була у вині, яке ми встигли випити на затишній терасі ресторанчика? Ми сміялись, цілувались і дихали щастям.

У якусь мить я гаряче прошепотіла коханому на вухо:
— Хочу тебе!
— Ой? А де? Зараз пригляну для нас готельчик,
— відповів чоловік, витягуючи телефон.
Ми саме звернули на темну безлюдну вулицю.
— Ти шалена, — прошепотів коханий і впився у мене губами.

Ми пестили одне одного крізь одяг. А коли цього стало мало, пірнули руками у джинси. Його бажання вже добряче відстовбурчувало штани.
Та раптом почулись кроки. З-за повороту вигулькнула весела компанія.
Ми засміялись і почали швидко поправляти на собі одяг. Продовжили прогулянку, але тема сексу на вулиці не покидала наших думок. Тепер ми цілеспрямовано шукали темний дворик чи під'їзд.

От коли не треба, то того вуличного освітлення аж надто багато. Майже годину ми не могли знайти заповітний темний куточок.

Нарешті, забрели у внутрішній двір багатоквартирного будинку, щільно заставлений автомобілями. Дерек притиснув мене до стіни і випустив все збудження, яке ми нагуляли. У мить оргазму було важко втриматись від стогонів. Ми стояли, обійнявшись. Слухали гупіт своїх сердець і вгамовували дихання.

Маленьке шаленство, порушення правил — що може бути більш збуджуючим і п'янким? Це була божевільна пригода двох підлітків у тілі поважних дорослих.

Ірина Клекіт
Made on
Tilda